Salon Fryzur Venus

O nas

Salon Fryzur Venus należy do elitarnej i prestiżowej grupy salonów fryzjerskich SALON EXPERT pracujących na produktach marki L’Oreal Professionnal. Otrzymaliśmy prestiżowy tytuł SALON EXPERT za najwyższą jakość usług i wyjątkową dbałość o zadowolenie klienta. Fryzjerzy – eksperci regularnie uczestniczą w szkoleniach i pokazach organizowanych przez markę L’Oreal Professionnal, aby być na bieżąco w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów jak również z młodych i kreatywnych „wychowanków”.

Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja!

Firma działa od ponad dwudziestu lat ,stale podnosząc jakość świadczonych usług.Dzięki temu mamy stałych, zadowolonych Klientów do których możesz dołączyć.

Właściciel salonu Barbara Parzyszek stylista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, w trakcie swojej pracy zawodowej wyszkoliła grupę młodych i zdolnych fryzjerów. Obecnie prowadzi Salon Fryzur Venus L’Oreal Professionnal, w którym zwracam uwagę na każdy szczegół, dlatego każdego z Państwa serdecznie Zaprasza.